Texelse Kunstenaarsvereniging ZOUT

Ledenlijst:

Ab Kouwenhoven 06-22759802www.texelkunst.nl
Angelina van der Vliet - Stiehl 06 14705010 www.texelkunst.nl
Anja Jutte-Fischer 0223-758554
Anneke Adama 033-4611791
Anouk Alkema 06-23264425
Arno Stoute 06-15042150 www.arnostoute.nl
Bas ten Have 06-54758113 www.corenbas.nl
Beatrice Dorp van 06-52661852
Carilijne Pieters 06-16337771
Carli Berg van den 06-47099772
Cecile de Boer 0222-312201 www.cecile-art.nl
Christiaan Lubke 06-41482966 www.christiaanfineart.nl
Ciska Rook 06-13986200
Co Koomen 06-21859432
Cobie Bremer 0222-315577
Corien Groenendijk 06-18115209 facebook: Corien Groenendijk
Door Dogger 0222-321351
Edwin Boering 06-81955618
Eric Hercules 06 215 677 40
Ellen Vries de 0222-318057
Fransien van der Meer 06-19662122 instagram: keramisien
Gerda Lont 0222-314524
Greet Swabedissen 06-13696881 facebook: schilderijen Greet Swabedissen
Harmen Platte 0222-312122 ebenvloedproducties.nl/schilderijen-harmen/
Hendrien Landeweer www.hendrieninbeeld.nl
Henk Suilen 06-20670613
Ingeborg Halsema 0653787519
Ina Vader 06-55583423 www.inavader.nl
Jacqueline Jimmink 06-23444297
Jan Hoekstra 06-50218446
Jos Vloemans 06-53328624
Judith Razoux Schultz 06-48035026
Juul Molenaar - Hoogduin 0222-318831
Kittie Markus 06-53177861
Lenie Steffen van Heerwaarden 0222-312980
Linda van Asselt 06-44873725 instagram:kunstexelinda
Magda Brommersma 0222-317819
Malou Zuidema 0612948318 malouzuidema.com creatieveworkshopstexel.nl
Mar Smit 06-10161529
Marco Edelenbos 06-47156734
Marga Loos 06-44052454 facebook: Marga Loos
Margot Bik 06-30398920
Marian Arends 0682916124
Marieke Beurs de - Brommersma 06-48041772
Marijke Bakker 06-53415715
Mariska Kooijmans 0644870082
Marleen Bakker 06-46682337 www.marleenbakker.nl
Marja Dros 0222-317172
Marja Etten van 0222-314870
Marja Keijser 0222 313332
Marjan Witte 06-50450124
Mathilda Witte 06-12319481
Paulien Valk 06-16017561
Peter Ampt 0222-314259 http://twee-keer-kijken.blogspot.com/
Peter Huisman 06-83049314
Piet Bruin de 06-54710071
Pieter van der Woude 06-13375284
Pieternel Geurtz 06-38749013 www.ateliergaleriedegarage.nl
Remko Koopman 06-20497161 https://arsaemula.nl/remko-koopman/
Ricky Jansen 06-14990908
Rob Souverein 06-12188994
Rob Hammer tel 0613765056 robhammernl@gmail.com
Rodri Wolters 06-25226970 www.rodri-beelden.nl
Ruurd Dasselaar 06-25015694 www.rdasselaar.nl
Sam Bouthoorn 06-53177861
Susanne Kunenborg 06-28784730
Tonnie Bruining 06-13600488
Ulrike Reska 0049 17623125725
Wil de Leeuw 06-19230818


Persbericht:

In memoriam:
Op 17 november is onze oud-voorzitter Tine Visser overleden. Hoewel we wisten dat ze ziek was kwam haar overlijden voor ons onverwacht. Aan Tine hebben we een uitstekende voorzitter gehad. Ze was recht door zee, was duidelijk en ging geen probleem uit de weg. Ergens niet mee eens? Dan gaan we stemmen en dan moet het klaar zijn. Ze had humor en kon ook weer met een kwinkslag dingen voor elkaar krijgen. Ze had een breed netwerk waar we als vereniging ons voordeel mee konden doen. Ze wist van de hoed en de rand, ook omdat ze bijna vanaf het begin lid was van Zout.
Haar partner, zoon en familie zullen haar ongelofelijk missen.