Home Kunstenaarsvereniging Texel
Agenda Leden Huishoudelijk

de leden en waar
ze te vinden zijn in
de digitale wereld.

 

Website

eMail

Agna Rudolph   Agna
  Angela van der Mast   aldenhofaantafel
Angelina Stiehl angelinastiehl info
Anne Sikkers annasikkers annasikkers
Annemieke Boelkens annemiekeboelkens annmieke
Antoinette Leroy leroysculptures leroy
Beatrice van Dorp beatricevandorp info
Ben Witte   benwitte
Carla Offerhaus atelierofferhaus carla
Cicile de Boer ceciledeboer cecile
Coby Bremer   cobiebremer
Daan van Loenhout daanvanloenhout kunst
Deet Kraay deetkraaykeramiek deetkraay
Door Dogger doordogger door
Dorie Rutten    
Ellen de Vries   ellen
Els Drijver    
Ericka Voortman erickavoortman
kunsthuystexel
 
  G Grootjen    
Gerda Lont    
Greet Swabedissen greetswabedissen greet
  Greetje Kuipers    
Guus Offerhaus    
  HA Maijs    
Hans Reints    
  Heleen Vink    
Hendrien Landeweer catshaer catshaer
Henk Noorlander    
Hennie Elzinga langewaal h.elzinga
Ina Reeder   inareederrunhardt
Ina Vader inavader  
Iwan de Vries iwan-devries  
Jaap Kees Drijver jaapkees  
Jacoline Heiligers rebelicious zookiyaki
Janjaap Waverijn waverijn jj.w
Janny Witte jannywitte janny
  Jerom Timmer    
Joke Cofino pureart joke
  Jolet Leenhouts    
Judith Majoor judithmajoor judith
Kittie Markus    
Klarina Combe udjat  
  Lenie Steffen    
lilian Koorn leerbewerken ls.koorn
Magda Brommersma Magda Magda
Margot Bik artbreak
margotbik
 
Maria Glandorf mariaglandorf  
Marian Smit mariansmit info
Marja Dros   marjadros
Marjolijn Tuntelder texelkeramiek info
  Martin Vlaming    
Mathilda Witte   mathimco
Maurice Christo van Meijel mauricechristo maurice
  Mieke de Boer    
Mien van As   mienvanas
Miep de Jong   wjong
Nesrin During during nduring
  Paulien Valk    
Peter Holman matizenzo info
Pieternel Geurtz artstiekenzo
kunstoptexel
 
Pieter van Schelt pietervanschelt pronto
Rebecca Geskus rebeccageskus info
Ricky Jansen   ricky
Ruth de Ruwe ruthderuwe
vlto
ruth
Threes Anna threesanna  
Vanni Vos   vannivos
  Willem Broens